Architektams ir inžinieriams konsultantams

Viskas viename – su Thermia dirbkite išmaniau

Jei ieškote vieno sprendimo visiems savo verslo šildymo, karšto vandens ruošimo ir vėsinimo poreikiams, tuomet jį jau radote. Thermia turi 50 metų patirtį šilumos siurblių srityje ir ilgą atvejų studijų bei laimingų klientų sąrašą. Didžiuojamės, kad mūsų bendrovė siūlo visapusišką gaminių asortimentą verslui skirtų šilumos siurblių kategorijoje.

Parduodame ne pavienius šilumos siurblius, o siekiame suteikti visapusiškus energijos sprendimus. Su Thermia turėsite visišką sistemos konfigūravimo laisvę. Pradėdami nuo jūsų pasirinktos šilumos siurblio technologijos ir įrangos, dirbsime kartu, kad sukurtume integruotą sistemą, kuri atitiks visus jūsų poreikius, įskaitant tokius dalykus kaip tinkami papildomi aksesuarai, karšto vandens boileriai arba atsarginiai šildytuvai. Viso proceso metu teiksime pagalbą – nuo pirminio projektavimo ir sistemos specifikacijų iki pat perdavimo eksploatuoti.

Projekto svarba

Įrengiant šilumos siurblius, svarbiausias veiksnys – sistemos projektavimas. Šilumos siurblys yra daug efektyvesnis ir ekologiškesnis už skysto kuro ar dujinį katilą, tačiau jis nėra toks paprastas, jo efektyvumas labai priklauso nuo sistemos suprojektavimo. Taip yra dėl to, kad šilumos siurblio efektyvumas yra labai susijęs su darbine temperatūra. Kuo žemesnė paduodama temperatūra sistemos vamzdžiuose, radiatoriuose, grindų šildymo sistemoje ir t. t., tuo didesnis efektyvumas. Norint palaikyti žemiausią įmanomą sistemos temperatūrą, kiekvienas sistemos elementas turi būti atidžiai suprojektuotas. Dėl to ypač svarbūs tokie veiksniai kaip vamzdžių diametrai, valdymo strategija, grindų šildymo elementų ar radiatorių konstrukcija, fankoilai ar aktyvios šalčio sijos.

Remdamiesi daugiau nei 50 metų Thermia patirtimi, sukūrėme programinę įrangą, vadinamą HPC 2.0 (Heat Pump Calculator). Įvertindama klimato zonas, šiluminę inerciją, stiklų kiekį, šildymo ir vėsinimo poreikį bei šilumos paskirstymo metodą, HPC 2.0 mums leidžia parinkti tinkamiausią šilumos siurblį ar siurblius ir tiksliai apskaičiuoti sistemos metinęs eksploatacijos sąnaudas.

Suprojektuokite šildymo sistemą ONLINE

Jūsų projektavimo procesas taps lengvesnis ir greitesnis su Thermia System Solution Generator.

Šildymo sistemos projektavimas gali užimti daug laiko ir būti painus. Nesvarbu, ar statote naują namą, ar diegiate naują sistemą jau esančiuose namuose, kaip dalį renovacijos, gali būti sudėtinga išsiaiškinti, kuri šildymo sistema geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Naudodami mūsų System Solution Generator įrankį lengvai suprojektuosite savo šildymo sistemą su Thermia šilumos siurbliu. Galite pasirinkti tik šildymą, šildymą su karšto vandens ruošimu arba pridėti baseino šildymą, vėsinimą ar  kelių šildymo kontūrų valdymą. Jūs netgi galite pridėti papildomų karšto vandens boilerių arba numatyti papildomą šilumos šaltinį. O geriausia yra tai, kad kai sistemos projektas bus baigtas, automatiškai gausite visą sistemos sudėtinių dalių sąrašą.

System Solution Generator turi du pagrindinius privalumus:

1) greitas ir paprastas sistemos projektavimas ir

2) Thermia patvirtinta šildymo schema. Su System Solution Generator lengva suprojektuoti bet kokią sistemą –  ir vienos šeimos gyvenamam namui, ir dideliam viešbučiui ar daugiabučiam pastatui.

System Solution Generator – padeda dirbti greičiau ir protingiau!

Su Thermia kiekvieną įrenginį galima pritaikyti pagal poreikius

Mūsų aukščiausios kokybės ypač patvarūs ir funkcionalūs Thermia aksesuarai užtikrina idealų eksploatavimą ir padeda sukurti būtent jūsų poreikiams pritaikytą sistemą. Be to, visi mūsų produktai išbandomi ir patikrinami realiose šildymo sistemose.

Thermia sprendimai neįtikėtinai lankstūs. Jei reikia didesnio tūrio karštam vandeniui arba buferinių talpų, galime pasiūlyti įvairių boilerių, kurie yra visiškai suderinami su mūsų šilumos siurblių asortimentu. Visi jie buvo ilgą laiką bandomi verslui skirtose sistemose atšiauriomis Šiaurės Europos klimato sąlygomis.

Mokymai ir dokumentacija

Stengiamės užtikrinti, kad mūsų šilumos siurbliai būtų įrengti, perduoti eksploatuoti ir prižiūrimi pagal aukščiausius standartus. Todėl montuotojams ir konsultuojantiems inžinieriams teikiame geriausią dokumentaciją ir mokymus, demonstruojančius, kaip pasiekti aukščiausio lygio komfortą ir ekonomiją su kiekviena Thermia sistema.

Net jei šilumos siurbliai veikia panašiai kaip šaldytuvas, geoterminės energijos sistemos įrengimas apima sudėtingas technologijas ir reikalauja ekspertinių žinių. Siekdami palengvinti šį procesą, Thermia bendrovėje paruošėme išsamią techninę dokumentaciją, nuo aiškių ir paprastų montavimo vadovų iki pažangių sisteminių sprendimų.

Kai sistema tinkamai suprojektuota, antras pagal svarbą žingsnis siekiant turėti patikimą, rūpesčių nekeliančią sistemą, kuri efektyviai veiks daug metų, yra tinkamas sistemos sumontavimas ir paleidimas.

Terminės reakcijos tyrimai

Projektuojant su Thermia gruntas-vanduo šilumos siurbliu naudojamą žemės kolektorių, esminis veiksnys yra žemės šilumos laidumas. Terminės reakcijos tyrimo (Termal response test – angl.) metu matuojamas konkrečios vietos šilumos laidumas. Daugelyje Europos valstybių TRT privaloma atlikti visoms sistemos, kurių galia didesnė nei 30 kW. Terminės reakcijos tyrimai plačiai naudojami siekiant nustatyti gręžinių skaičių, gylį ir jų išdėstymą sklype.

Atlikus TRT testą, paaiškėja atsakymai į tokius klausimus kaip: kiek energijos galima išgauti iš vieno gręžinio ir, atitinkamai, kiek reikia gręžinių, norint patenkinti konkretaus pastato energijos poreikį. Tokiu būdu bandymų rezultatai parodo tikslų vaizdą, kokio reikia gręžinių skaičiaus, jų gylį ir reikiamą šilumos siurblio galią.

HPC 2.0 skaičiavimus galima papildyti TRT testais, rengiant sistemos sprendimus konkretiems komerciniams projektams. Juos atlieka sertifikuoti Thermia partneriai.

Siekiate BREEAM ar LEED, kaip ir mes

BREEAM ir LEED žaliųjų pastatų programos yra du darniausių pastatų sertifikatai Europoje, apimantys daugiau nei 75 % visos darnių pastatų sertifikatų rinkos.

Šiandien daugelyje pastatų veikia atskiros šildymo, vėsinimo ir karšto vandens sistemos. Todėl iššvaistomas milžiniškas energijos kiekis. Thermia siūlo daug ekonomiškesnę alternatyvą, kuri gali perimti iki 70 % pastato energijos suvartojimo, užtikrindama maksimalų energinį naudingumą, minimalias veiklos sąnaudas ir mažesnes CO2 emisijas. Šilumos siurbliai leidžia palaikyti tris funkcijas vienu įrenginiu ir taip padeda pasiekti aukštesnį sertifikavimo lygį.

5 metų garantija

Mūsų suteikiama garantija atspindi aukštus gamybos procesų standartus. Thermia Mega garantija galioja visoms funkcinėms dalims, todėl galite nesukti galvos dėl netikėtų išlaidų pakaitinėms detalėms. Jei reikės garantinio remonto, su Jumis greitai susisieks įgaliotas atstovas ir atliks remontą naudodamas tik Thermia detales.

Thermia Online

Visi Thermia šilumos siurbliai gali turėti Thermia Online – funkciją, kuri leidžia juos valdyti nuotoliniu būdu ir stebėti išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu. Mūsų Online sistema perduoda montuotojams išsamius diagnostinius duomenis ir leidžia greitai reaguoti į pranešimus, matyti tiesioginę informaciją apie sistemos veiklą. Valdymas internetu ir stebėjimas padeda optimaliau kontroliuoti energinį naudingumą tiems savininkams, kurie turi pastatus keliose skirtingose vietose.

Thermia Online programėlę galima atsisiųsti į Android ir iPhone.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis

Parašykite mums

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partneris lietuvoje

Nordic Logic

Nordic Logic

+ 370 611 56 798