Energijos sprendimai dideliems pastatams

Geoterminė energija jūsų verslui

Lorem ipsum

Geoterminiai šilumos siurbliai surenka šilumą iš žemės, pakelia jos temperatūrą ir perduoda į pastato šildymo sistemą. Vasarą galima tiesiog taikyti atvirkščią procesą. Šilumos siurbliai surenka šilumą iš pastato ir perduoda atgal į žemę, tokiu būdu pastatą vėsindami.

Pastatų energinio naudingumo didinimas yra pamatinis politinis ir ekonominis tikslas daugelyje Europos šalių. Siekiant šių tikslų, svarbų vaidmenį atliks šilumos siurbliai. Šilumos siurblys suderina šildymą, karštą vandenį ir vėsinimą viename ekonomiškame ir ekologiškame įrenginyje. Jis ypač tinka pastatuose, kur yra didelis šildymo, vėsinimo ir karšto vandens poreikis. Šilumos siurblių technologija jau įsitvirtinusi.

Ji suteikia daugiau patogumo, mažina energijos suvartojimą ir CO2 emisijas, leisdama sutaupyti daug eksploatavimo ir techninės priežiūros išlaidų.

Geoterminiai šilumos siurbliai – geriausi iš geriausių

Lorem ipsum

Geoterminiai šilumos siurbliai reprezentuoja ekonomiškiausią šiuo metu rinkoje esančią šildymo ir vėsinimo įrangą. Taip yra dėl to, kad jie tiesiog perduoda šilumą iš vienos vietos į kitą, o ne ją generuoja iš iškastinio kuro šaltinio, pvz., skysto kuro ar gamtinių dujų.

Geoterminiai šilumos siurbliai surenka šilumą iš žemės, pakelia jos temperatūrą ir perduoda į pastato energijos sistemą. Vasarą galima tiesiog taikyti atvirkščią procesą.

Šilumos siurbliai surenka šilumą iš pastato ir perduoda atgal į žemę – taip pastatas vėsinamas.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis

Parašykite mums

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partneris lietuvoje

Nordic Logic

Nordic Logic

+ 370 611 56 798