Patalpų savininkams

Mažai energijos suvartojantys pastatai

Mažai energijos suvartojantis pastatas yra bet kokio tipo pastatas, kuris suvartoja mažiau energijos nei standartinis. Pirmas žingsnis kuriant tvarų, mažai energijos suvartojantį pastatą yra tinkmas sistemos suprojektavimas. Jo metu nuo pat pradžių įvertinamas visas pastato gyvavimo ciklas.

Viena sistema su tinkamu šilumos siurbliu gali būti pritaikyta įvairioms reikmėms: šildymui, karštam vandeniui ruošti, vėsinimui, baseino šildymui. Tai leidžia išvengti investicijų į skirtingas sistemas ir jų visų išlaikymo. Daugelyje šalių aukštas energinis naudingumas jau tapo standartinis reikalavimas naujiems pastatams, tad dar niekada nebuvo taip svarbu pasirinkti į ateitį orientuotą energijos šaltinį.

Šilumos siurbliai taip pat yra suderinami su tokiomis naujomis tendencijomis kaip termiškai aktyvios pastatų sistemos (TABS). Šios sistemos integruoja vidaus klimato valdymą į patį pastatą, taip sumažindamos įprastų technologijų poreikį.

Pakeitimas ir modernizavimas

Kiek šilumos siurblys leis sutaupyti priklauso nuo pastato tipo, jo geografinės padėties ir esamos šildymo sistemos.

Šilumos siurblius galima pritaikyti esamoms šildymo sistemoms ir net sujungti su skirtingų tipų papildomais energijos šaltiniais, pvz., saulės ar dujų. Todėl jie idealiai tinka renovacijoms, atliekant dalinį modernizavimą. Tokiais atvejais šilumos siurblys pakeičia esamą sistemą, kuri gali būti pagal poreikį ekonomiškai naudojama kaip pagalbinis šildymo šaltinis.

Perteklinės šilumos pritaikymas

Pramoniniai ir komerciniai procesai sukuria milžiniškus perteklinės šilumos kiekius, o ji dažnai tiesiog iššvaistoma. Nuo hidraulinių presų ir sunkiosios technikos iki džiovintuvų, maisto gamybos ir laikymo – net gyvūnų srutų ūkiuose arba vandens valymo įrenginių šildymui naudojamo vandens – šilumos siurbliais galima perteklinę šilumą surinkti ir įvairiais būdais ją pakartotinai panaudoti. Kuo aukštesnės temperatūros šaltinis, tuo daugiau galima sutaupyti.

Pergalinga koncepcija – trys funkcijos viename įrenginyje

Visi mūsų verslui skirti gruntas-vanduo šilumos siurbliai apima keletą funkcijų viename įrenginyje: šildymą, karšto vandens ruošimą ir vėsinimą. Šilumos siurbliai tiekia šilumą tiek radiatoriams, tiek grindų šildymo sistemoms.

Thermia taiko unikalų karšto vandens gamybos metodą, vadinamą „karštų dujų technologija“. Tai leidžia gaminti didelius karšto vandens kiekius labai mažomis sąnaudomis tuo metų laiku, kai pastatas šildomas. Taip pat atsižvelgiama į didelį šilumos poreikį žiemą ir mažesnį poreikį vasarą, kai gaminamas tik karštas vanduo. Nereikia didelių karšto vandens talpų ar papildomos sistemos vien karšto vandens ruošimui.

Dideli stiklo plotai daugelyje šiuolaikinių pastatų puikiai tinka tamsesniuoju metų laiku, bet vasarą dėl jų kambariai dažnai perkaista. Pasyvus vėsinimas užtikrina tobulą vidaus klimatą ištisus metus. Jei reikia, jį galima papildyti aktyviu vėsinimu, pasitelkus šilumos siurblio kompresorių. Tiek pasyvus, tiek aktyvus vėsinimas yra daug ekonomiškesnis už įprastas oro kondicionavimo sistemas.

Lanksti energijos sistema

Thermia šilumos siurblių galia nuo 11 kW iki 88 kW. Taip pat įmanoma juos sujungti į kaskadą ir tokiu būdu pasiekti iki 1 400 kW šildymo galią. Pakopomis sujungti siurbliai paleidžiami paeiliui, atsižvelgiant į energijos poreikį. Taip užtikrinama, kad būtų suvartojama tik tiek energijos, kiek tuo metu reikia. Be to, sujungimo pakopomis variantas leidžia jūsų investiciją padalyti į 2 ar 3 etapus arba išplėsti šildymo sistemą augant jūsų poreikiams.

Šildymas ir vėsinimas vienu metu

Šildymas ir vėsinimas vienu metu leidžia dar labiau sumažinti veiklos sąnaudas. Tuo tikslu lygiagrečiai tarp karštos ir šaltos buferinės talpos sujungiami keletas šilumos siurblių. Tada šilumos siurblys tiesiog perduoda šilumą iš vienos vietos į kitą pagal namo poreikius. Pavyzdžiui, atvėsinus viešbučio konferencijų kambarį, pašalintas šilumos perteklius panaudojamas ruošiant karštą vandenį baseinui ar SPA.

5 metų garantija

Mūsų suteikiama garantija atspindi aukštus gamybos procesų standartus. Thermia Mega garantija galioja visoms funkcinėms dalims, todėl galite nesukti galvos dėl netikėtų išlaidų pakaitinėms detalėms. Jei reikės garantinio remonto, su jumis greitai susisieks įgaliotas atstovas ir atliks remontą naudodamas tik Thermi detales.

Thermia Online

Visi Thermia šilumos siurbliai gali turėti Thermia Online – funkciją, kuri leidžia juos valdyti nuotoliniu būdu ir stebėti išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu. Mūsų Online sistema perduoda montuotojams išsamius diagnostinius duomenis ir leidžia greitai reaguoti į pranešimus, matyti tiesioginę informaciją apie sistemos veikimą. Valdymas internetu ir stebėjimas padeda optimaliau kontroliuoti energinį naudingumą tiems savininkams, kurie turi pastatus keliose skirtingose vietose.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis

Parašykite mums

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partneris lietuvoje

Nordic Logic

Nordic Logic

+ 370 611 56 798