Dideli pastatai – atvejų studijos

Dideli pastatai

Thermia klientai pasakoja apie savo istorijas

 • 2012 m. Karlstado Löfbergs arenoje sumontuoti keturi Thermia Robust šilumos siurbliai, kiekvienas 42 kW galios. Šilumos siurbliai šildo milžiniškus pastatus ir šaldo pagrindinės arenos bei treniruočių salės ledą. Prieš įrengiant šilumos siurblius, metinės centrinio šildymo išlaidos viršijo 1,5 mln.

  Energiją taupanti komanda

  Löfbergs arena yra Färjestad ledo ritulio komandos namai, o taip pat ir visus metus veikiantis kurortas su daugybe pramogų. Arenoje sumontuoti šilumos siurbliai tiekia ne tik šilumą, bet ir vėsumą vasarą.

  „Energijos išlaidos sumažėjo daugiau nei 45 %.“

 • Thermia Mega sistema ne tik lengvai susidoroja su didelio šilumos poreikio periodais, bet ir didina nekilnojamojo turto, renovuoto pagal aukščiausius statybos ir projektavimo standartus, vertę. Piniginės santaupos, nekilnojamajam turtui suteikta pridėtinė vertė ir didesnis komfortas daug greičiau atpirks pradinę investiciją nei bet kuri kita alternatyva.

  Nedaug CO2 išskiriantis sprendimas saulėtiems namams

  Lengvai galima pagalvoti, kad oras Madride visada šiltas, o dangus saulėtas. Tačiau iš tikrųjų Madridą supa snieguoti kalnai, kur didžiąją žiemos dalį galima slidinėti. Tuose pačiuose kalnuose yra įsikūrusi naujai renovuota 1 200 m2 vila. Tokius namus visada buvo įprasta šildyti skystu kuru kūrenamais boileriais ar net kietu kuru.

  Dėl Thermia Mega šiuolaikinės geoterminės energijos sistemos namo šeimininkai gali mėgautis komfortu ištisus metus, mažomis CO2 emisijomis ir realiai sutaupytais pinigais“, – sako Miguel Madero Wage, „Girod Geotermia“ generalinis direktorius.

 • Visuose apartamentuose įrengti pažangiausi energiją taupantys, taip pat efektyvūs šiluminės ir garsinės izoliacijos sprendimai. Geoterminės energijos pritaikymas leidžia smarkiai sumažinti išlaidas už šildymą, karšto vandens ruošimą ir vėsinimą. Šiuolaikinis apartamentų stilius suderintas su aukštos kokybės Ernestomeda virtuvėmis, kurios įskaičiuotos į pirkimo kainą.

  Barrico rezidencija – apartamentai su atsinaujinančia energija

  Barrico rezidencija yra apartamentų kompleksas, apsuptas žalio kraštovaizdžio ir įsikūręs šalia Varezės ežero Italijoje. Barrico rezidencija tinka ir aktyviems žmonėms, ir tiems, kas nori ramybės. Komplekso vieta ideali, netoli yra Varezės istorinis centras ir pagrindinės prekybos gatvės.

  Barrico rezidencijos apartamentuose įrengti pažangiausi energiją taupantys sprendimai. Geoterminės energijos pritaikymas leidžia smarkiai sumažinti išlaidas už šildymą, buitinio karšto vandens ruošimą ir vėsinimą.“

 • Viešbutį ir SPA šildo Thermia gruntas-vanduo šilumos siurbliai. 18 Robust šilumos siurblių, kurių bendra galia siekia 715 kW, tiekia šildymą, vėsinimą ir karštą vandenį į 24 000 m2 viešbučio kambarių, SPA, biurų, parduotuvių ir apartamentų.

  Modernus SPA su ekologiška šildymo sistema

  24 000 m2 viešbučio kambarių, SPA, biurų, parduotuvių ir apartamentų, kuriuos šildo Thermia šilumos siurbliai.
  Strömstad Spa yra modernus viešbutis su 232 kambariais ir erdviomis SPA patalpomis. Pats SPA užima 2 000 m2 per du aukštus. Tai vienintelis Decléor pavyzdinis SPA Šiaurės Europoje, siūlantis daugelį SPA procedūrų ir produktų.

  „24 000 m2viešbučio kambarių, SPA, biurų, parduotuvių ir apartamentų, kuriuos šildo Thermia šilumos siurbliai.“

 • Naujieji Recal Foundation namai yra nuostabus 400 m2 pastatas, kurį suprojektavo garsusis ispanų architektas Joaquínis Torresas, kainavęs 1 mln. eurų. Pastatas kaip inovatyvus projektas sulaukė vietinio ir tarptautinio dėmesio bei pripažinimo. Jis suprojektuotas ir pastatytas taip, kad būtų kuo labiau sumažintas išteklių suvartojimas bei poveikis aplinkai.

  Modernus reabilitacijos centras

  Recal yra privati ne pelno siekianti sveikatos priežiūros organizacija. Įkurta 2001 m., ji didžiuojasi turėdama labai profesionalią specialistų komandą, tarp jų ir daktarus, gydytojus terapeutus bei savanorius. Jų bendras tikslas yra padėti priklausomybės bet kokioms medžiagoms ar elgesiui paveiktiems žmonėms vėl integruotis į visuomenę, taip pat ir teikiant pagalbą šeimai.

  „Mes atsakingai rūpinamės savo pacientais, aplinka bei parama, kurią gauname iš savo rėmėjų. Todėl ir nusprendėme įrengti Thermia geoterminę sistemą, kuri visus metus palaiko mūsų vidaus klimatą mažomis sąnaudomis“, – pakomentavo Recal Foundation generalinis direktorius José Manuel SAINZ Quintana.

 • Nuo 2012 m. Delta Informatica būstinė įsikūrusi Spini di Gardolo pramoniniame rajone (Trentino-Alto Adige) ir vykdo veiklą biurų pastate, naudojančiame atsinaujinančios energijos technologiją. Biurų pastate įrengtas grindinis šildymas ir vėsinimas, kurį tiekia keturi autonomiški gruntas-vanduo šilumos siurbliai, veikiantys pagrindinio/pagalbinio įrenginio režimu.

  IT paslaugos ir atsinaujinančios energijos technologija vienoje vietoje

  Delta Informatica Spa informacinių technologijų ir vadybos konsultacijų srityje veikia daugiau nei 20 metų, siūlydama skirtingų tipų IT paslaugas – nuo techninės pagalbos telefonu ar internetu iki konsultacijų ir pažangių IBM AS 400 sistemų.

  „Palyginus su gamtinėmis dujomis ir oro kondicionieriumi, sutaupyta maždaug 51 %.“

 • Šiandien klubas yra atsinaujinęs iš pagrindų ir teikia daugybę aukštos kokybės paslaugų savo nariams: privačias teniso pamokas, kūno treniruotes, jogą, funkcines treniruotes, 25 metrų baseiną, treniruoklių salę, patalpas jogai, pilatesui, dviračio treniruoklius, petankę, alpinizmo sieną, SPA, poilsio zoną, grožio saloną, susitikimų kambarius ir restoraną.

  Palma Club nauda, pritaikius atsinaujinančią energiją

  Palma Sport & Tennis Club, anksčiau vadinęsis Mallorca Tennis, įkurtas 1964 m. Jį suprojektavo garsus iš Barselonos kilęs architektas Francescas Mitjansas, kuris suprojektavo ir legendinį Camp Nou futbolo stadioną bei daugelį žymių pastatų Ispanijoje.

  „Su Thermia modernia ir efektyvia geoterminės energijos sistema naujasis Palma Sport & Tennis klubas gali nudžiuginti narius savo rūpinimusi aplinka ir sutaupyti pinigų“, – sako „Girod Geotermia“ generalinis direktorius Miguelis Madero Wage.

 • Pastato šildymui naudojami įvairūs tvarios energijos šaltiniai, įskaitant saulės kolektorius ir geoterminius šilumos siurblius. Kompetencijų centro pastatas turi būti išmanus, žvelgiant iš energijos naudojimo pusės. Pastatą šildo ir vėsina trys Thermia Mega Inverter gruntas-vanduo šilumos siurbliai, kiekvieno iš jų galia yra 44 kW.

  Šilumos siurbliais šildomas konferencijų centras

  Rakverės išmaniųjų namų kompetencijos centras plėtoja protingas ir išmanias technologijas, skirtas namų ir biurų įrangai, automatinėms pastatų sistemoms ir pastatų valdymui. Be to, kad yra vietos ekspertų centras, jis taip pat aktyviai dalyvauja ir įvairiose Europos tvarios energijos iniciatyvose bei pasisako už energinio naudingumo didinimą, statant novatoriškus ir išmanius pastatus.

  „Rakverės išmaniųjų namų kompetencijos centras – Estijos kelias į tvarius ir ekonomiškus energetinius sprendimus.“

 • Dalis grupės filosofijos yra užimti lyderės poziciją įvedant į rinką novatoriškus, gamtą tausojančius gaminius ir procesus. Suvokdama energijos taupymo ir energinio naudingumo vartojant išteklius svarbą, „Porcelanosa Group“ nuolat investuoja į savo patalpų tobulinimą. Statant naują būstinę, biurą ir saloną, Butech nusprendė šildymui ir vėsinimui naudoti geoterminę energiją.

  Keraminiai gaminiai ir geoterminė technologija

  Butech įkurta 2001 m. kaip Porcelanosa Group dalis, siekiant remti visų su keraminių plytelių klojimo sektoriumi susijusių specialistų darbą. Bendrovė siūlo platų medžiagų ir statybinių sistemų asortimentą, tenkinantį namų savininkų, montavimo specialistų, statybininkų ir architektų poreikius.

  „Butech nusprendė šildymui ir vėsinimui naudoti geoterminę energiją. Rezultatai įspūdingi – sutaupyta 75 % energijos.“

 • Ankstesnei šildymo sistemai naudoti trys granulių boileriai ir vienas papildomas skystu kuru kūrenamas boileris, kaip atsarginis šildytuvas. Šiluma mokykloje daugiausia paskirstoma įprastais radiatoriais, o kai kur – grindiniu šildymu. „Anksčiau mums kildavo bėdų su pastovios vidaus temperatūros palaikymo“, – paaiškino mokyklos techninis vadovas Mattias Berg.

  Šilumos siurblių nauda pradinei mokyklai

  Edane pradinė mokykla įsikūrusi 15 km į rytus nuo Arvika gyvenvietės Vermlando regione, Švedijoje. Mokykloje mokosi apie 100 vaikų, nuo darželio iki 6 klasės. Mokyklos kiemas yra erdvus, jame yra žvyro dangos aikštelė futbolui ir kitiems žaidimams. Žiemą ši zona paverčiama čiuožykla. Edane mokykla priklauso Arvikos savivaldybei.

  „Dabar turime patikimą, novatorišką sistemą, kuri veiks daug metų, ir numatome, kad per metus energijos suvartojimas sumažės maždaug 40 MWh“, – papildė Arvikos švietimo infrastruktūros vadovas Per-Inge Andersson.

 • Nuo pat pradžių investuotojas ketino šildyti ir vėsinti pastatą atsinaujinančia energija. Apartamentuose įrengtas grindinis šildymas ir vėsinimas.

  Energiją taupantys apartamentai Italijoje

  Trente, Šiaurės Italijoje, buvo pastatytas 68 apartamentų kompleksas, kurių vieną dalį planuota nuomoti, o kitą – parduoti. Pastatas įsikūręs Monte Capuccini, sename Trento miesto karjere.

  „Dėl geoterminės ir saulės energijos „Cappuccini“ apartamentai dar ilgai bus puikus efektyvumo, energetinio taupumo ir aplinkos tvarumo pavyzdys.“

 • „Ashgrove Energy“ (Thermia atstovas JK ir Airijos rinkoms) Londono Oakhill Park projektui suprojektavo novatorišką energetinį sprendimą. Trys 42 kW Thermia Robust gruntas-vanduo šilumos siurbliai visą šildymą tiekia per grindinio šildymo sistemą, taip pat patenkina 60 apartamentų karšto vandens poreikį.

  Londono apartamentai su atsinaujinančia energija

  Oakhill Park jaučiama prabanga vos įžengus pro duris. Konsjeržo paslaugos, požeminė stovėjimo aikštelė, privati gyventojų treniruočių salė su moderniausia įranga ir vaizdingais sodais, suteikiančiais erdvės ramybei ir atsipalaidavimui.

  „Oakhill Park pasiekė Code 4 tvarių namų reitingą. Tai aukščiausias lygis naujos statybos pastatams, apimantis energijos poreikio sumažinimą ir išskiriant 44 % mažiau CO2 nei dujinė sistema.“

 • Sveikatingumas yra „Goldene Zeit“ prioritetas – tai dalis savininkų indėlio į ekologiškos aplinkos kūrimą. Pastatas sukurtas, laikantis tvarios statybos technologijų. Šildymą užtikrina geoterminė energija, o dalį viešbučio elektros generuoja jo fotovoltinė sistema.

  Ekologinė kelionė su viešbučiu „Goldene Zeit“

  „Goldene Zeit“ yra boutique viešbutis su sveikatingumo ir seminarų patalpomis, įsikūręs Georgenberge, Bavarijoje. Viešbutyje yra erdvūs, unikalaus stiliaus ir dekoro kambariai. Sveikatingumo paslaugos apima įvairių tipų masažą, sveikąsias vonias, odos priežiūros procedūras bei kanjono kambarį ir sauną.

  „Esame visiškai patenkinti šilumos siurblio patikimumu ir puikiu aptarnavimu, kurį suteikė „Multitherm“, – teigė viešbučio savininkė Erika Holfelder.

 • Visa gyvenamoji teritorija apima 8 600 m2 apartamentų ir 1 400 m2 kitų statinių, tokių kaip garažai, etc. Kylanti centrinio šildymo kaina buvo pagrindinė priežastis, kodėl gyventojai pradėjo ieškoti naujo šildymo sprendimo.

  Thermia Mega – protingas pasirinkimas

  „HSB Fabriken“ (Hyresgästernas sparkasse- och byggnadsförening och fabriken) yra būsto asociacija Arvikoje, miestelyje Vermlando regione, Švedijoje. Asociacija atstovauja 11 pastatų, pastatytų devintojo dešimtmečio viduryje, kuriuose gyvena apie 200 žmonių.

  „Dabar visi gyventojai žiemą mėgaujasi šiluma ir komfortu, o būsto asociacija kiekvieną šildymo sezoną gali sutaupyti iki 65 000 eurų.“

 • Bendrovė nusprendė pasistatyti naują biurą Bad Vėrishofeno vietovėje. Svarbiausias reikalavimas investicijai buvo maksimalios santaupos, pasitelkiant atsinaujinančią energiją, ir maksimalus pastato šildymo ir vėsinimo efektyvumas. Atlikus išsamų tyrimą, buvo nuspręsta rinktis Thermia šilumos siurblius.

  Naujas biurų pastatas išlošia dėl atsinaujinančios energijos

  MicroStep gamina ir tiekia CNC (angl. Computer Numeric Control – kompiuterio skaitinis valdymas) įrenginius su plazminėmis, lazerinėmis, oksikuro, vandens srovės ir 3D frezavimo technologijomis.

  „Kai „MicroStep Europa“ nusprendė statyti biurą Bad Vėrishofene, pagrindiniai kriterijai buvo energinis naudingumas ir tvarumas“, – sako Ondřej Kučera, IVAR.

 • Dvi namų bendrijos iš Jesenice bendruomenės įsipareigojo sumažinti savo sąskaitas už šildymą. Ši istorija yra apie tai, kaip du daugiabučiai įdiegė tokią pačią sistemą karšto vandens ruošimui.

  Thermia Atec mažina sąskaitas už šildymą 67 %

  Jesenice yra Slovėnijos miestelis, esantis šalies šiaurėje, netoli Alpių ir sienos su Austrija. Jame gyvena 13 000 žmonių ir jis yra žinomas kaip Slovėnijos kasyklų ir geležies liejyklų namai.

  „Išlaidos krito 70 %, dėl to pirminė investicija sugrįžo jau per 3 metus“, – sako Yasin Jodeh, „Atlas Trading d.o.o.“ technikos direktorius.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis

Parašykite mums

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partneris lietuvoje

Nordic Logic

Nordic Logic

+ 370 611 56 798