Individualūs namai – atvejų studijos

Individualūs namai

Thermia klientai pasakoja apie savo istorijas

 • Daugelis Uesalu gyvenvietės pastatų yra kotedžai arba dvibučiai namai, pastatyti per paskutinius penkerius metus. Siekdamas darnos su aplinka, projekto vystytojas Uesalu laikyėsi ekologiškos statybos principų – visi namai, dauguma iš jų vieno aukšto, yra su medžio arba akmens apdaila. „Toks patvarių ir ilgaamžių medžiagų pasirinkimas prisideda prie sveikos gyvensenos erdvės ir yra puiki garso izoliacija“, – sako Janar Muttik, „Uuesalu Development Ltd.“ valdybos narys.

  Mažai CO2 išskiriantis šildymas

  Uesalu gyvenvietė yra vos už 8 km nuo Talino centro. Namų palaima, ramybė ir draugiški kaimynai yra tik keletas sąvokų, apibūdinančių Uesalu gyvenvietės atmosferą. Ji labai populiari tarp jaunų žmonių ir šeimų su vaikais, nes joje yra privatūs ir erdvūs namai, daug žalumos bei gerai suplanuota infrastruktūra.

  „...pažvelgę į namų nuotraukas, iškart buvom pritrenkti! Įspūdinga ne tik architektūra ir jai pasirinktos medžiagos, bet ir geoterminis šildymas...“, sako Stanislav Kalov, kurio šeima buvo pirmieji Uesalu gyventojai.

 • Konkrečius įrodymus sunku ignoruoti: faktinės eksploatacijos sąnaudos fiksuojamos kiekvieną dieną.

  Thermia Atec – profesionalų pasirinkimas

  Günter Oldigs yra įvairių skirtingų Vokietijos energetikos agentūrų ir asociacijų, tarp jų ir BAFA, DENA, DEN e.V. ir GIH-Nord e.V., sertifikuotas ir įgaliotas konsultantas. Jis konsultuoja namų savininkus ir NT vystytojus dėl energijos taupymo, optimalaus energijos vartojimo, ekologiškos energijos tiekėjų ir tinkamos įrangos, sistemų, pastatų medžiagų bei priemonių pasirinkimo.

  „Su Thermia Atec oras-vanduo šilumos siurbliu kiekvieną šildymo sezoną galiu sutaupyti 2 170 kg CO2. Tai 51 % mažesnė emisija, palyginus su mano ankstesne šildymo sistema. Džiaugiuosi, kad be akivaizdžių ekonominių santaupų galiu asmeniškai prisidėti prie žalesnio pasaulio“, – sako Günter Oldigs.

 • Šiuo atveju sezoninio naudingumo koeficientas 12 mėn. laikotarpiui buvo 3,3. Skaičiuojant SPF atsižvelgiama į visą energiją, suvartotą namo šildymui, karšto vandens gamybai ir papildomam šildytuvui, taip pat ir į energiją, naudotą lauko įrenginio atitirpdymui šaltuoju metų laiku.

  Išskirtinis šildymo ekonomiškumas

  Skystu kuru kūrenama šildymo sistema buvo pakeista į Thermia Atec 13 Plus, apimanti oras vanduo šilumos siurblį, 3–15 kW pagalbinį elektros šildytuvą, A klasės cirkuliacinį siurblį ir trieigį vožtuvą – su 300 litrų boileriu. Savininkas nusprendė pašalinti seną saulės kolektorių ir naudoti šilumos siurblį kaip vienintelį šilumos ir karšto vandens ruošimo šaltinį.

  Naudodama Atec Thermia oras-vanduo šilumos siurblį, ši slovėnų šeima kiekvieną šildymo sezoną gali sutaupyti iki 2 000 eurų.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis

Parašykite mums

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partneris lietuvoje

Nordic Logic

Nordic Logic

+ 370 611 56 798