Mažai CO2 išskiriantis šildymas

Vieta, kur žalia gyvenvietė dera su žaliosiomis technologijomis

Uesalu (orig. Uuesalu) reiškia privatumą ir gamtą

Uesalu gyvenvietė yra vos už 8 km nuo Talino centro. Namų palaima, ramybė ir draugiški kaimynai yra tik keletas sąvokų, apibūdinančių Uesalu gyvenvietės atmosferą. Ji labai populiari tarp jaunų žmonių ir šeimų su vaikais, nes joje yra privatūs ir erdvūs namai, daug žalumos bei gerai suplanuota infrastruktūra.

„...pažvelgę į namų nuotraukas, iškart buvom pritrenkti! Įspūdinga ne tik architektūra ir jai pasirinktos medžiagos, bet ir geoterminis šildymas...“, sako Stanislav Kalov, kurio šeima buvo pirmieji Uesalu gyventojai.

MažaI CO2 išskiriantis šildymas moderniuose, energiją taupančiuose namuose

Daugelis Uesalu gyvenvietės pastatų yra kotedžai arba dvibučiai namai, pastatyti per paskutinius penkerius metus. Siekdamas darnos su aplinka, projekto vystytojas Uesalu laikyėsi ekologiškos statybos principų  – visi namai, dauguma iš jų vieno aukšto, yra su medžio arba akmens apdaila. „Toks patvarių ir ilgaamžių medžiagų pasirinkimas prisideda prie sveikos gyvensenos erdvės ir yra puiki garso izoliacija“, – sako Janar Muttik, „Uuesalu Development Ltd.“ valdybos narys.
Sklypų ribos ir infrastruktūra buvo suplanuota žvelgiant iš ekologiškumo ir aplinkos tausojimo perspektyvos. Visi namai gerai apšiltinti, su dvigubais stiklo paketais plastikiniuose rėmuose, kad išeitų kuo mažiau šilumos. Visuose namuose įrengti Thermia Diplomat arba Thermia Diplomat G3 gruntas-vanduo šilumos siurbliai su integruotais boileriais. Atsinaujinančią energiją surenka horizontalus kolektorius. „Atsinaujinanti energija bus naudinga visiems gyventojams“, – sako Toomas Kibus, „Airwave“ vadovas.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis

Parašykite mums

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partneris lietuvoje

Nordic Logic

Nordic Logic

+ 370 611 56 798