Thermia Atec – profesionalų pasirinkimas

Thermia Atec: profesionalų pasirinkta mažai CO2 išskirianti šildymo sistema

Parodyti gerą pavyzdį

Günter Oldigs yra įvairių skirtingų Vokietijos energetikos agentūrų ir asociacijų, tarp jų ir BAFA, DENA, DEN e.V. ir GIH-Nord e.V., sertifikuotas ir įgaliotas konsultantas. Jis konsultuoja namų savininkus ir NT vystytojus dėl energijos taupymo, optimalaus energijos vartojimo, ekologiškos energijos tiekėjų ir tinkamos įrangos, sistemų, pastatų medžiagų bei priemonių pasirinkimo.

Konkrečius įrodymus sunku ignoruoti: faktinės eksploatacijos sąnaudos fiksuojamos kiekvieną dieną.

Günter Oldigs gyvena individualiame name su Angelika ir dviem katėmis. 2004 m. rugsėjį jis nusprendė patobulinti savo namo energinį naudingumą, apšiltindamas antrą aukštą ir stogą bei pakeisdamas šildymo sistemą.

„Su Thermia Atec oras-vanduo šilumos siurbliu kiekvieną šildymo sezoną galiu sutaupyti 2 170 kg CO2. Tai 51 % mažesnė emisija, palyginus su mano ankstesne šildymo sistema. Džiaugiuosi, kad be akivaizdžių ekonominių santaupų galiu asmeniškai prisidėti prie žalesnio pasaulio“, – sako Günter Oldigs.

„2014 m. rugsėjį skystu kuru kūrenamą šildymo sistemą pakeičiau į skandinavišką oras-vanduo šilumos siurblį Thermia Atec 9. Norėdamas didinti šios labai efektyviai energiją vartojančios technologijos žinomumą, nusprendžiau visus eksploatavimo duomenis skelbti viešai savo interneto svetainėje.

Vietoje to, kad klausytų mano argumentų ir spręstų, ar jais tikėti, ar ne, potencialūs investuotojai ir namų savininkai dabar gali sekti mėnesinį energijos suvartojimą ir mano šildymo sistemos sezoninį naudingumą realiu laiku. Konkrečius įrodymus sunku ignoruoti“, – sako Günter Oldigs.
Energijos suvartojimas šildymui nukrito iki 2 847 kWh, o namo energijos poreikis yra 9 373 kWh. Tad 70 % šilumos energijos gauta iš oro, kuri yra atsinaujinanti energija. CO2 emisijos iš pradžių buvo 4 240 kg, o dabar nukrito iki 2 070 kg – tai milžiniškas 51 % sumažėjimas (2 170 kg CO2).

„Šiandien turiu įrodymus, iš kurių matyti, kad perėjimas nuo skysto kuro prie šilumos siurblio technologijos buvo nuostabus sprendimas. Kitas didelis privalumas susijęs su mano profesija. Kaip energijos konsultantas, galiu savo klientams parodyti faktinius mano name naudojamos šilumos siurblio technologijos eksploatavimo duomenis. Tai daug įtikinamiau nei bet koks paskaičiavimas „Excel“ programoje ar simuliacija. Ir tai yra stiprus argumentas visiems, kas ketina atnaujinti savo šildymo sistemą“, – sako Günter Oldigs.

Kontaktai

Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis

Parašykite mums

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partneris lietuvoje

Nordic Logic

Nordic Logic

+ 370 611 56 798